> Univerzita Reumy #13/22
Univerzita Reumy #13/22

Vo štvrtok 20. októbra 2022 o 16.00 hod. VÁS srdečne pozývame do Univerzity Reumy #13/22 na vzdelávací webinár Bechterevova choroba – diskusné fórum s pacientmi.

Naše pozvanie prijali reumatológ pán primár MUDr. Martin Žlnay, PhD.  a Ing. Jozef Mutala, predseda Klubu Bechterevikov.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test #12 a 13/22: https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=57

LPRe SR

—————
« Univerzita Reumy #14/22 / Univerzita Reumy #12/22 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Na letnom pobyte Klubu Kĺbik bolo veselo   
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/