> Univerzita Reumy #14/22
Univerzita Reumy #14/22

V piatok 11. novembra 2022 o 16.00 hod. VÁS srdečne pozývame do Univerzity Reumy #14/22 na vzdelávací webinár z cyklu Beseda bez bieleho plášťa s názvom Systémové choroby spojiva.

Naše pozvanie prijal reumatológ pán MUDr. Daniel Čierny, PhD. Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

V decembri vyhodnotíme úspešných poslucháčov a pošleme im špeciálny certifikát o absolvovaní Univerzity Reumy 2022.

NEZABUDNITE, Vy si môžete urobiť svoj test aj spätne, aby ste získali čo najviac bodov.

V archíve sú všetky odvysielané prednášky Univerzity Reumy 2022.

Link na test UR #14/22 je tu:

https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=59

—————
« Univerzita Reumy #15/22 / Univerzita Reumy #13/22 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému Axiálna spondyloartritída s reumatologičkou MUDr.  Danielou Tkáčovou.