> Univerzita Reumy #18
Univerzita Reumy #18

Liga proti reumatizmu Vás pozýva na živé vysielanie Univerzity Reumy #18 v stredu 16. novembra 2021 o 19.00 hod.

so životnou koučkou a supervízorkou Mgr. Janette Šimkovou, ktorá si pripravila pre nás tému Ako spravovať svoje hranice.

Žijeme vo svete s takmer neobmedzenými možnosťami, a to nám obmedzenia spôsobuje. V takomto svete nevznikajú hranice automaticky. Práve ich nachádzanie, vytyčovanie a obhájenie pred ostatnými nám dáva neraz zabrať. Hovoriť NIE rázne, a pritom zdvorilo, si potrebujeme dovoliť. Rovnako, ako si stanoviť pravidlá, ktorými budeme svoje hranice spravovať.

V závere bude diskusia. Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.  

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk , kde neskôr nájdete aj záznam zo živého vysielania. 

Nezabudnite sa krátkou dotazníkovou anketou pripraviť na live koučing s témou Ako spravovať svoje hranice.

Link na test: https://forms.gle/kHsB5V2qFvLmsPHT8

LPRe SR

autor plagátu: Ing. Michal Finka

—————
« Univerzita Reumy #19 / Univerzita Reumy #17 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Reumatologicko-rehabilitačné centrum, spol. s r.o. Hlohovec pod záštitou SLK  Vás pozývajú na KURZ – XVII. ročník OSTEOPORÓZA – KOMPLEX LIEČBY – KINEZIOTERAPIA A PROBLEMATIKA PANVOVÉHO DNA (komplex prednášok o osteoporóze, nácvik cvičenia svalstva...
Volám sa Lucia Hľadajová, mám 29 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Michalová, ktorá leží v náručí Nízkych Tatier.