> Univerzita Reumy #22
Univerzita Reumy #22

Milí naši priatelia, diváci a sledovatelia Univerzity Reumy,

pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy #22. Opäť sme pre vás pripravili besedu bez bieleho plášťa. 

Je tu Advent, prichádza sviatočný čas, Vianoce a Nový rok. Dáme si krátku prestávku v živých vysielaniach Univerzity Reumy. Po Novom roku sa opäť prihlásime s novými témami a prednášajúcimi. Sme radi, že sa vám tento vzdelávací projekt Ligy proti reumatizmu natoľko zapáčil, že jeho sledovanosť je nad naše očakávania.

V stredu 8. decembra 2021 o 16.00 hod. sa vám prihovoríme s MUDr. Líviou Bruškovou z Reumacentra s.r.o., Partizánske s prednáškou Ankylozujúca spondylartritída v čase epidémie a očkovania Covid-19. Je to stále žiadaná a aktuálna téma a my vám ju radi sprostredkujeme.  

Obzvlášť sa tešíme, že sme našli odborníčku reumatologičku MUDr. Marietu Senčarovú zo IV. internej kliniky UNLP v Košiciach, ktorá si na vyžiadanie dotknutých pacientov pripravila prednášku Sklerodermia. Táto diagnóza patrí medzi zriedkavé ochorenia a o to vzácnejšie sú informácie pre ľudí s týmto ochorením.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.  

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk , kde neskôr nájdete aj záznam zo živého vysielania. 

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť svoje vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test: https://forms.gle/wBkm2uBd7Aik7Zj37

LPRe SR

—————
Univerzita Reumy #21 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Asociácia na ochranu práv pacientov podporila v roku 2021 dve časti živého vysielania Univerzity Reumy. Finančný príspevok bol LPRe SR poskytnutý na základe žiadosti z Fondu na podporu vzdelávania členských pacientskych organizácii AOPP.
Milí priatelia, milé priateľky, prajeme VÁM veselého Silvestra 🥂
Pripravili sme pre Vás novú webovú stránku s dôležitými informáciami: www.hovormeora.skHOVORIŤ O RA ZNAMENÁ ZÍSKAŤ KONTROLU NAD SVOJÍM OCHORENÍM