> Univerzita Reumy #4
Univerzita Reumy #4

Vo štvrtok 13. mája 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili na tému Odvrátiteľné úmrtia s Richardom Fidesom, lídrom OZ Sekunda pre život.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si potom krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprednášanej témy zapamätali.

Tu je link na test:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXwrYQZA6lWgSya-9HdfOM9Kaj2SPNu4p32uL5MYPRE_49dw/viewform?usp=sf_link

LPRe SR

Ďalšie články

Predstavujeme VÁM nominované mediálne príspevky KROK 2020, ktoré sú v súťaži a Vy im môžete prideľovať svoje hlasy, tak ako je už zvykom, v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy na raz. Nezabudnite potvrdiť súhlas so...
"Veď to nie je rakovina a sú aj oveľa horšie veci na svete, hlavne, keď teraz všetci žijeme v pandemickej situácii a vidíme, čo sa okolo nás deje“, s týmito slovami ukončila rozhovor pre náš Newsletter naša členka, sympatická Zuzka Maťase.
Reumatologička MUDr. Michaele Záriková, PhD. sa vo svojej praxi stará o pacientov, pre ktorých je pandémia koronavírusu náročnou imunitnou výzvou.