> Univerzita Reumy #7
Univerzita Reumy #7

V stredu 9. júna 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #7 na vzdelávací webinár PsA v kontexte nových poznatkov o význame Klubu Psoriatickej Artritídy. Sprostredkujem Vám všetko podstatné o Psoriatickej chorobe.

Pozvanie prijala reumatologička MUDr. Helena Raffayová, PhD. z NÚRCH a pacientka PharmDr. Bc. Ľubica Bartová, predsedníčka Klubu Psoriatickej Artritídy.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na psoriaza@mojareuma.sk alebo počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.  

Pripojte sa k nám na Facebooku Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test: https://forms.gle/Wr8eJseZmeHVcwCn9

LPRe SR

—————
« Univerzita Reumy #8 / Univerzita Reumy #6 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Na letnom pobyte Klubu Kĺbik bolo veselo   
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/