> Univerzita Reumy #8/22
Univerzita Reumy #8/22

Pozývame vás na ďalšie pokračovanie Univerzity Reumy #8/22, ktorá bude odvysielaná online

utorok 7. júna 2022 o 16.00 hod. Zaujímavosťou tohto vysielania z cyklu besedy bez bieleho plášťa bude to, že prinášame dve originálne prezentácie.

MUDr. Alena Tuchyňová PhD., nám prednesie tému: Očné a pľúcne komplikácie pri reumatických zápalových chorobách.

Mgr. Katarína Barančíková, si pripravila tému: Lieky v liečbe reumatických zápalových ochorení, praktické rady a najčastejšie chyby pri ich podávaní a užívaní.

Otázky k týmto témam budete môcť napísať cez FB priamo počas vysielania. No ak máte otázky už teraz, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk       

Krátkym dotazníkovým testom vám dávame možnosť otestovať si vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprednášanej témy zapamätali. Teší nás váš záujem o naše webináre a zvlášť možnosť overenia si vlastných znalostí testom z oblasti reumatológie.

Testovanie poslucháčov Univerzity Reumy poskytuje evidovať celoročnú štatistiku vašej úspešnosti. Tí z vás, ktorí získajú najviac bodov, budú mať okrem množstva informácií aj potvrdenie o absolvovaní. Najúspešnejší poslucháči Univerzity Reumy 2022 budú po absolvovaní testov z celého ročníka 2022 a po získaní najviac bodov, ocenení špeciálnym diplomom z Univerzity Reumy.  

Tu nájdete test pre účastníkov UR #8/22, keď sa prihlasite na:

Táto časť Univerzity Reumy má dva testy, vyplňte, prosím, oba:

Návod na registráciu:

 1. Prejdite na www.univerzitareumy.sk
 2. V menu si zvoľte: Prihlásiť sa (vpravo hore)
 3. / Prihlásenie Facebookom (len pre užívateľov Facebooku)
  1. Zvolí Prihlásiť sa pomocou Vášho účtu na: Facebook
  1. Potvrdí prihlásenie v okne Facebooku
 4. / Prihlásenie e-mailom
  1. Účastník prejde dolu do časti „Ste tu prvý raz?“ a klikne na „Začnite teraz vytvorením účtu“
  1. Vyplňte správne svoje údaje, zvoľte si heslo, kliknite na „Vytvoriť nové konto“
  1. Na e-mail Vám príde potvrdzovací link, na ktorý kliknite a systém Vás automaticky prihlási
 5. Po zobrazení privítania kliknete na Pokračovať a zvoľte si kurz Univerzita Reumy 2022 (napr. UR #1/22, UR #2/22, a pod.)
 6. V kurze stlačíte Prihlásiť sa do kurzu (v dolnej časti – samoprihlásenie)
 7. Následne sa už môžete pohybovať v kurze, vypĺňať testy a pod.

Ak vám viac pomôže názorná ukážka, ako sa môžete zaregistrovať, otvorte si záznam Univerzity Reumy #1/22 na https://www.mojareuma.sk/univerzita-reumy-1-22/ a v úvode je pre vás pripravený zrozumiteľný postup zaregistrovania. 

Cieľom Univerzity Reumy je poskytovať vám edukačný program pre pacientov s RO zastrešený odborníkmi vo svojom odbore. Chceme ešte viac informovať a edukovať pacientov o možnostiach liečby RO, zlepšení kvality života pacientov, o zdravom životnom štýle a o právach pacientov. Nezabudnite,  že opäť si môžete zo záznamu pozrieť webináre Univerzity Reumy na www.mojareuma.sk . Sledujte nás!

Prajeme Vám veľa úspechov a hlavne získanie informácií, ktoré hľadáte.

Odpovieme vám už v najbližšom živom vysielaní alebo cez mail.

LPRe SR

Autor plagátov: Michal Finka

————–
« Univerzita Reumy #9/22 / Univerzita Reumy #7/22 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
24. mája 2023 o 16. hod. vás pozývame na Univerzitu Reumy #6/23.
Liga proti reumatizmu SR každoročne oceňuje činnosť miestnych pobočiek a klubov, aby dobrovoľníkov ocenila a motivovala k ďalšiemu rastu a ochote pomáhať ľuďom s reumatickými ochoreniami.
Dovoľte, aby sme vás pozvali na Univerzitu Reumy #5/23.