> V Trenčíne varili guláš
V Trenčíne varili guláš

          Dňa 19. mája 2012 sa naša LPRe SR Miestna pobočka Trenčín zúčastnila súťaže vo varení gulášu “Kubranský kotlík”, ktorá sa konala v priestoroch Kultúrneho centra Trenčín Kubra. Súťažilo asi 20 družstiev. Naše družstvo bolo 25 našich členov. Počasie bolo krásne, slniečko svietilo. Niektorí zdatnejší si spravili malú prechádzku ku Kubranskej kyselke. Dvaja kuchári a pomocníci zostali variť. Nálada bola dobrá, hrala hudba a spievali sa ľudové piesne. Po dlhšom čase zavítala medzi nás naša členka Gitka Dobiášová, ktorá sa pre zdravotné problémy akcií nemohla zúčastňovať. Porozprávali sme sa, pobavili a pospievali. Začať jesť sa mohlo až po odobraní vzoriek. Všetkým chutilo. Našim kuchárom sme poďakovali.  +FOTO


Hlavnú cenu sme nezískali, dostali sme však Pamätný list za účasť v súťaži varenia gulášu Kubranský kotlík. O krásny záver sa postarali naši hokejisti, keď vyhrali nad Čechmi, čo pre nás znamenalo istú medailu.

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.