> Vítame Vás v novom šate!
Vítame Vás v novom šate!

Pripravili sme pre vás novú podobu webového portálu www.mojareuma.sk! Nájdete tu tak ako aj doteraz, dôležité informácie pre pacientov s reumatickými chorobami, pozvánky aj archív na vzdelávacie webináre a live streamy, nové aj archivované obohacujúce články, príbehy a upozornenia.

Pripravili sme pre Vás novinky z prostredia pacientskej organizácie Liga proti reumatizmu na Slovensku a mnoho ďalšieho.

Zvlášť upozorňujeme na nové videá z produkcie projektu Besedy bez bieleho plášťa https://www.mojareuma.sk/besedy-bez-bieleho-plasta-2020/ Čoskoro Vám predstavíme nový vzdelávací program pre pacientov s RO Univerzita reumy. Sledujte nás!

Ďalšie články

V utorok 27. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili ako lekciu nordic walkingu s Luciou Okoličányovou. Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo tu na www.mojareuma.sk
V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky