> Vítame Vás v novom šate!
Vítame Vás v novom šate!

Pripravili sme pre vás novú podobu webového portálu www.mojareuma.sk! Nájdete tu tak ako aj doteraz, dôležité informácie pre pacientov s reumatickými chorobami, pozvánky aj archív na vzdelávacie webináre a live streamy, nové aj archivované obohacujúce články, príbehy a upozornenia.

Pripravili sme pre Vás novinky z prostredia pacientskej organizácie Liga proti reumatizmu na Slovensku a mnoho ďalšieho.

Zvlášť upozorňujeme na nové videá z produkcie projektu Besedy bez bieleho plášťa https://www.mojareuma.sk/besedy-bez-bieleho-plasta-2020/ Čoskoro Vám predstavíme nový vzdelávací program pre pacientov s RO Univerzita reumy. Sledujte nás!

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.