> Hlasovanie KROK 2022
Hlasovanie KROK 2022

Po roku vám predstavujeme nominované mediálne príspevky KROK 2022.

Od 1. mája 2023 sú v súťaži a vy im môžete prideľovať svoje hlasy. Pravidlá novinárskej súťaže KROK sú nezmenené. Tak ako aj minulý rok, môžete hlasovať v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy naraz. Nezabudnite potvrdiť súhlas so spracovaním osobných údajov.
(https://www.mojareuma.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/)

Linka na hlasovanie tu:

V záujme objektívnosti hlasovania a transparentnosti pridelených hlasov, každý môže hlasovať iba jedenkrát. Potom sa vám možnosť hlasovania uzavrie. Preto si pozorne popozerajte ponuku súťažných mediálnych príspevkov a až potom sa rozhodnite, ktorému pridelíte svoj hlas.

Ponuka je pestrá a veľmi kvalitná. Každým rokom sa posúvame. Toto je už 15. ročník novinárskej súťaže KROK.

Hlasovanie bude otvorené od 1. mája do 30. septembra 2023. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie novinárov bude októbri 2023.

KROK-tím

—————
Téma: Novinárska pocta KROK 

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému Axiálna spondyloartritída s reumatologičkou MUDr.  Danielou Tkáčovou.