> Nordic walking nestratil dych
Nordic walking nestratil dych

Epidémia COVID-u ovplyvnila naše životy často negatívne, donútila nás v mnohých prípadoch ostať doma a obrala o možnosť chodiť medzi ľudí a do prírody. Toto negatívum sa odzrkadlilo aj v našej snahe využívať nordic walking palice naplno. Napriek všetkému nestratila táto pohybová aktivita dych. Z pravidelných reportov pobočiek vyplýva, že tam, kde sa walkingovalo pred epidémiou, tam sa našiel spôsob, ako v tom pokračovať aj počas nej.

Pravidelné správy podávalo päť pobočiek, Klub Kĺbik a Klub Motýlik. Samozrejme, každý mesiac nahlasovali počty krokov aj naši priatelia z NW klubu Rohožník. Tradične žiarili Košice – tento rok majú na konte vyše 14 mil. krokov a nedal sa zahanbiť ani Bardejov (vyše 12 mil. krokov). Vyzdvihnúť však treba aj ostatných, ktorí sa snažili upevňovať svoje zdravie pohybom na čerstvom vzduchu. Osobitné uznanie si zaslúži pobočka v Púchove, ich pravidelné fotografie z chodeckých akcií na facebooku sú pre mnohých z nás inšpiráciou.

Celkovo sme tento rok v projekte nachodili 59 377 284 krokov.
Od začiatku projektu je to už úctyhodných 303 896 181 krokov. (stav k 17.6.2021)
-jb-


—————
Téma: Pohnime sa s reumou

Ďalšie články

V pondelok 27. septembra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #14.  
Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021
Už čoskoro Univerzita Reumy bude opäť pokračovať so svojimi živými vysielaniami. Pripravili sme pre vám celkom nové prednášky. Témy prednášok budú z časti inšpirované aj vašimi tipmi. Môžete nám posielať ďalšie.