> Univerzita Reumy #10/23
Univerzita Reumy #10/23

V stredu 20. septembra 2023 o 15.00 hod. Vás pozývame na stretnutie v Bardejove.

V LPRe – MP Bardejov pripravili Univerzitu Reumy – Len lieky nestačia s témami „Nezabudnime sa rozprávať“ s reumatológom MUDr. Danielom Martičkom a „Nehľadaj čas na cvičenie, cvič!“ s certifikovanou inštruktorkou Jogovej terapie pre reumatikov Ing. Silviou Studenič Bobockou.

 Miesto stretnutia: v Seniorcentrum Toplianska 9A, Bardejov

Odporúčame vhodné oblečenie na cvičenie.

Z podujatia nebudeme robiť záznam.

Prihlasovanie bude otvorené do 19. septembra: bardejov@mojareuma.sk

Pripravíme pre Vás malé občerstvenie.

Jogová terapia pre reumatikov vedie pacientov ku každodennému pohybu a starostlivosti o svoje telo. Hlavným motívom tohto projektu je umožniť formu podpornej terapie popri klasickej liečbe, aby nezabúdali, že zdravý pohyb je základ pre kvalitu života.


Partneri podujatia: Yoga therapy, SANDOZ

Partneri Univerzity reumy 2023:

Autor grafických návrhov: Ing. Michal Finka

—————
« Univerzita Reumy #11/23 / Univerzita Reumy #9/23 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.
Krištáľové krídlo ocení významné osobnosti aj v roku 2024. Medzi nominovanými za Filantropiu je aj naša predsedníčka LPRe SR Jana Dobšovičová Černáková, prezidentka AOPP Mária Lévyová a do tretice je nominovaná aj pani Alexandra Hovancová.
Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,