> Univerzita Reumy #9/23
Univerzita Reumy #9/23

Najnovšie úspechy v liečbe reumatoidnej artritídy s doc. MUDr.  Emőke Šteňovou PhD. sme pre vás pripravili ako Besedu bez bieleho plášťa.

Termín: streda 13. septembra o 16.00 hod. v online vysielaní Univerzity Reumy 2023

Docentka MUDr.  Emőke Šteňová, PhD. je reumatologička v Bratislave.    

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test UR #9/23: https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=89

Ak sa zapojíte a do komentára počas živého vysielania na FB napíšete otázku alebo pozdrav odkiaľ náš sledujete, v závere vysielania vyžrebujeme jedného z vás a odmeníme ho špeciálnym perom LPRe SR a knižkou z pôvodnej produkcie Ligy.

Tu si môžete vybrať knižku, ktorú vám pošleme  https://www.mojareuma.sk/publikacie-mojareuma/

LPRe SR

Autor grafických návrhov: Ing. Michal Finka

—————
« Univerzita Reumy #10/23 / Univerzita Reumy #8/23 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pracovné stretnutie zástupcov AOPP s členmi Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre zdravotníctvo
Pozývame vás na webinár Compliance pacienta a vplyv na pacientmi reportované výsledky, ktorý pripravujeme na piatok 26. apríla o 17.00 hod. Bude to online vysielanie prvej Univerzity Reumy v roku 2024.
Na pozvanie poslancov Európskeho parlamentu Lucie Ďuriš Nicholsonovej a Jozefa Mihála sa aj zástupkyne LPRe SR zúčastnili v Bratislave a v Košiciach na konferencii s názvom Rovnaké postavenie ľudí so zdravotným postihnutím v krajinách Európskej únie – európske preukazy. Už...