> Univerzita Reumy #15/22
Univerzita Reumy #15/22

V piatok 18. novembra 2022 o 16.00 hod. VÁS srdečne pozývame do Univerzity Reumy #15/22 na vzdelávací webinár s názvom Keď menej znamená viac (užívanie veľkého množstva liekov počas liečby RA).

Naše pozvanie prijala reumatologička pani MUDr. Gabriela Beláková, PhD.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

V decembri vyhodnotíme úspešných poslucháčov a pošleme im špeciálny certifikát o absolvovaní Univerzity Reumy 2022.

Predchádzajúce testy si môžete urobiť aj spätne, aby ste získali čo naviac bodov.

V archíve sú všetky odvysielané prednášky Univerzity Reumy 2022.

Link na test je tu:

https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=60

LPRe SR


autor plagátu: Michal Finka

—————
« Univerzita Reumy – Vyhodnotenie 2022 / Univerzita Reumy #14/22 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.