> Univerzita Reumy #8/23
Univerzita Reumy #8/23

V pondelok 11. septembra 2023 o 16.30 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #8/23.

Po prázdninách pokračujeme vo vzdelávaní pacientov a otváraní tém, ktoré sú dôležité pre ľudí  s reumatickými ochoreniami.  

Liga proti reumatizmu pripravila Univerzitu Reumy s témou Nehľadaj čas na cvičenie, cvič! s certifikovanými inštruktorkami Jogovej terapie: Ing. Silviou Studenič Bobockou a Ing. Ľubicou Zubaľovou, PhD.

Miesto stretnutia: Peterská 8, Bratislava – Ružinov

Odporúčame vhodné oblečenie na cvičenie.

Z podujatia nebudeme robiť záznam.

Prihlasovanie bude otvorené do 10. septembra: info@yogatherapy.sk

Pripravíme pre Vás malé občerstvenie.

Jogová terapia pre reumatikov vedie pacientov ku každodennému pohybu a starostlivosti o svoje telo. Hlavným motívom tohto projektu je umožniť formu podpornej terapie popri klasickej liečbe, aby nezabúdali, že zdravý pohyb je základ pre kvalitu života.


Partneri podujatia UR #8/23:


—————
« Univerzita Reumy #9/23 / Univerzita Reumy #7/23 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Na letnom pobyte Klubu Kĺbik bolo veselo   
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/